YAMAHA RGX121Z
Вже писав колись про гітару YAMAHA RGX121Z. Як згадував – інструмент однозначно вартий грошей, які за нього просять. Є у нього цікава особливість – звук більше схожий на звучання гітар-баритонів – потужний, низький. Напевне це наслідок поєднання встановлених звукознімачів і дерева (вільха). Витрачати багато грошей на сет модних звукознімачів особливого бажання не було, то вирішив піти іншим шляхом – встановити onboard preamp але скоригувати амплітудно-частотну характеристику таким чином, щоб прибрати зайві низькі частоти нижчі 80Гц, заодно пристрій виконував би, по суті і функцію дібокса, за рахунок зменшення вихідного опору. 
Обрав схему на операційному підсилювачі з високим вхідним опором і малим струмом споживання. Рівень низьких частот зменшив звичайним RC фільтром. При вхідному опорі у 2мОм для перехідного конденсатора обрав ємність 1000пФ, що відповідає початковій частоті зрізу біля 80Гц, тобто плавно вирізає небажані наднизькі частоти. Насправді це досить серйозна проблема, бо цей, у більшості випадків не завжди потрібний діапазон, може чутливо “дурити” всілякі лімітери, компресори, та і пристрої що використовують спотворення засмічуються  зайвими гармоніками від наднизьких частот. 
В результаті – зовсім інший інструмент, хвалити не буду, спробуйте і будете приємно вражені. В першу чергу це покращення роботи компресорів, овердрайвів і дисторшенів. По друге – практично незалежність від якості і довжини кабеля, тобто що 3 метровий, що 15 метровий кабель буде звучати однаково і зі значно меншим рівнем наводок.  
Не забуваймо ще про одне спірне питання – активний, чи пасивний звукознімач? У даному випадку наші звукознімачі залишаються пасивними, по суті під’єднаними до підсилювача через так любимий всіма дібокс. Успіхів!